FinansX.com büyüyor, çok yakında yeni özelliklerle karşınızdayız

finansx Türkiye'nin en yeni finans portalı FinansX.com siz değerli ziyaretçilerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için, yazılım ekibinin var gücüyle çalıştığını bilmenizi isteriz. Şu anda beta süreciyle yayın yapan sitemiz aktif olarak 7/24 altın, döviz ve petrol fiyatlarını sizlere sunuyor. Bu süre zarfında beklenmedik bir şekilde ziyaretçilerimizin gösterdiği yoğun ilgiden dolayı finansX ailesi olarak sizlere içten teşekkür ediyoruz.

FinansX amacı nedir ?

Ekonomi ve finans dünyasında en kapsamlı, en kaliteli bilgi ve içeriği, en hızlı şekilde siz değerli ziyaretçilerimize sunmaktır. Bunun yanı sıra finans ve yatırım ile ilgilenen amatör veya profesyonel kullanıcıların site araç ve imkanlarını kullanarak birbirleri arasında bilgi paylaşımı yaparak bir nebze de olsa bu sektörde kişisel tecrübelerine katkı sağlayacak sosyal bir ortam oluşturmaktır.  

Faaliyete geçirilecek yenilikler

  • Üyelik sistemi / Ücretsiz üyelik ile sitemizi en aktif şekilde kullanabilir ve katkıda bulunabilirsiniz.
  • Forum bölümü / Diğer üyelerle yeni fikirler paylaşabilir, piyasalar üzerine tartışmalar yapabilirsiniz.
  • TahminX bölümü / Pariteler & semboller üzerinde sanal tahmin yaparak (aynı spor bahisleri gibi), gerçek paranızı riske atmadan kendi başarı oranınızı sınayabilirsiniz - kar, zarar durumunuzu takip edebilirsiniz. 
  • Haber bölümü / Günlük finans haberlerinin yanı sıra küçük ve orta ölçekli şirketler sitemize ücretsiz finansal güncellemelerini paylaşabilirler.
  • Yeni Araçlar /  Gelişmiş hesaplama araçlarımız ile tüm kur ve birimler arasında hesaplamalar yapabilirsiniz. 
  • Mobil Site  / Tüm mobil cihazlara uygun mobil sayfamız ile cep telefonlarınızdan kolaylıkla takip edebilirsiniz. 
  • Teknik Analiz / Robot yazılımımız ile kurlar üzerine ileriye yönelik tahmin yapıyor. 
Tüm bu yenilikleri 25.07.2013 tarihine kadar tamamlayıp yayına alınması için planlamaktayız. Sizler de görüş, öneri ve isteklerinizi bizlere info@finansx .com adresine mail aracılığı ile gönderebilirsiniz.

Finansx.com Duyuru

Yorumlar

DÖVİZ HESAPLAMA
Miktar :