Hindistan taleplerini göz önüne alan Çin ve Asya altın fiyatlarını düşürdü

Altın fiyatları dünyanın en iyi iki ithalatçı olarak Hindistan ve Çin'de talebin umutları üzerinde odaklanarak Çarşamba günü Asya'da düştü. AAltın fiyatları Çin ile Asya kolaylığı, Hindistan gözlü talep Asya'da New York Ticaret Borsası'nın Comex bölümünde, Altın Ağustos teslimi vadeli $ 1,264.60 bir gecede oturumu düşük bir isabetten sonra ve $ 1,293.50 yüksek bir kapalı, aşağı% 0.28, $ 1,262.20 bir ons seviyesinden işlem gördü. altın fiyatları

Çin ekonomisini artırmak için önlemler mulled ve yeni hükümet getirdi Hindistan'ın son federal seçim enflasyonu evcilleştirme ve kamu maliyesini payanda adamıştır. Yatırımcılar önceki hükümet altın ithalatını sınırlamak için taşınmıştı talep sinyalleri, özellikle Hindistan için bu çabaları izlemekte olduğunu. Conference Board tüketici güven endeksi piyasa beklentileri doğrultusunda, Nisan ayında 81,7 dan 83,0 bu ay yükseldi olduğunu daha önce bildirdi. Başka bir yerde, Standard & Poor's'un / Case-Shiller konut fiyat endeksi% 11,8 'lik bir kazanç için tahminler yenerek ve Şubat ayında% 12.9 artış sonrasında bir önceki yılın Mart% 12.4 yükseldi. Sağlıklı toptan fiyat verileri de doların sağlamlaştı.

Ticaret Bakanlığı daha önce ABD dayanıklı mal siparişleri rakam bir önceki tahmini% 2.9 artış yukarı revize edildi, Mart ayında% 3.6 artıştan sonra, bir% 0.5 düşüş beklentilerini karıştırıcı, Nisan ayında% 0.8 arttı bildirdi. Uçucu ulaşım öğeleri elimden çekirdek dayanıklı mal siparişleri, geçen ay% 0.3 artış için eksik beklentilerini% 0.1 yükseldi. Mart Çekirdek dayanıklı mal siparişleri, bir önceki tahmin% 2.4 yükselişi% 2.9 kazanç kadar revize edilmiştir. Federal Rezerv kurtarma yolda kalır sağlanan bu yıl destek programlarını aşağı sarma devam etmek için Salı veri piyasa beklentilerini yeniledi. Bu aylık tahvil alımları gibi Fed uyaran araçları altın çekici bir çit yapar, uzun vadeli faiz oranlarını, baskılayarak dolar zayıflatmak. Gümüş Temmuz teslimi için bir ons. $ 19,057 aşağı% 0.05 Bakır vadeli Temmuz teslimi için $ 3,173 pound kadar% 0.04 idi.

Yorumlar

DÖVİZ HESAPLAMA
Miktar :