Posta Kodu Bulma Servisi 2015 PTT

Gönderilen ve ya alınan objelerin istenilen adrese tam zamanın da iletilmesi ve herhangi bir sorunların yaşanmaması adına posta kodu numaralarının mutlaka öğrenilmesi gereklidir. Web sitemiz aracılığı ile Posta kodu sorgulamak artık çok kolay.
İster akıllı telefonunuzda ister verdiğimiz link ile sitemize giriş yaparak tüm şehrin ve ilçenin posta kodu numaralarını öğrenebilme şansına sahip olabilirsiniz. Posta kodu sorgulama hizmeti sağlayan internet adresimiz ile acaba posta numara neydi? Sorularını tamamen ortadan kaldırmaya geliyoruz.
En gerçekçi ve güvenilir hizmetler ile tüm internet kullanıcıların istifade edebilecekleri bir ortam hazırlamak ilk gayemiz arasındadır. Buna göre artık il ve ilçenin İstanbul posta kodu numaralarını bilmemek diye bir kavramın olmadığı web adresimizde ziyaretçiler için özel sınıflandırılmış olan il, ilçe ve mahalle posta numaraları yer almaktadır.
Her ilin, her ilçenin ve bölgenin kendine özel bir posta numarası bulunmanın yanı sıra tüm bireylerinde yaşadıkları şehrin numaralarını bilmeleri gerekmektedir. Artık http://postakodu.mobi/ ile kolay yoldan öğrenilecektir.
 
Sizde buraya online ziyaret ederek sorgulama yapabilirsiniz.

Yorumlar

DÖVİZ HESAPLAMA
Miktar :